Gorzów Wielkopolski

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
767 000 PLN
Powierzchnia
25 601 m2

OKAZJA DLA INWESTORA! GRUNT W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE DROGI KRAJOWEJ S3!Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka inwestycyjna o pow. 2,56 HA., położona w Gorzowie Wlkp., obręb Karnin.
Działka z ustalonym planem zagospodarowania przestrzennego o symbolu 10 UZP, 14Z, 17 MN - teren na cele zabudowy usługowej związanej ze sportem i rekreacją, usługami publicznymi, usługami handlu, administracji i biur, gabinetami lekarskimi i kosmetycznymi, przedszkolami, hotelami i restauracjami, dopuszcza się również realizację usług oświaty, żłobka, domu dziennego pobytu lub domu spokojnej starości.Teren objęty oznaczeniem 17MN Ustala przeznaczenie terenów na cele zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
Bardzo dobra lokalizacja - wyjazd z Gorzowa Wlkp., w kierunku Zielona Góra.
Szczegółowe zapisy planu zagospodarowania dostępne w biurze nieruchomości.
Media: prąd, GAZ
Zapraszam na prezentację nieruchomości.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Piotr Arendarski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Nieruchomości Arendarski z siedzibą przy Chrobrego 27/1, 66-400 Gorzów Wlkp (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arendarskinieruchomosci.pl… czytaj więcej